Utskrift

Resultater Merket 2016

Resultat klubbmesterskap Merket 2016, 10 km

Nr 1 Slede 8-spann     Toril Hagen Fuglesteg                      Tid: 00:44:08   Klubbmester

                                               NO40995/11 NTCH Vasetmutten’s Fabelaktige Stolt

NO41001/11 NTCH Vasetmutten’s Fabelaktige Tundra

NO41002/11 Vasetmutten’s Fabelaktige Ronja

NO43024/12 Vasetmutten’s Heftige Utla

NO57325/12 Vasetmutten’s Iherdige Speedy

NO53253/13 Vasetmutten’s Jagende Tiki

NO48834/09 Vasetmutten’s Driftige Sol Tuwawi

 

Nr 2 Slede 8-spann     Hans Trygve Ulseth                           Tid: 00:54:59

NO48746/10 Active Feets Armstrong Gregor

NO56334/12 Active Feets Confident Hoss

NO56337/12 Active Feets Confident My

NO56338/12 Active Feets Confident Vår

NO55607/13 Active Feets Quickstep Ella

NO55607/13 Active Feets Quickstep Mina

NO33060/11 Najanin's Inuit Bark

 

Nr 1 Slede 6-spann     Erle Amalie Fuglesteg                       Tid: 00:42:15   Klubbmester

NO53244/09 NTCH Vasetmutten’s Enestående Shaman

NO41000/11 Vasetmutten’s Fabelaktige Sirma

NO50778/13 Vasetmutten’s Mektige Høvding

NO50779/13 Vasetmutten’s Mektige Bolt

NO50051/13 Vasetmutten’s Lojale Prinsessa

NO57048/13 Terra Polar’s Duse Saga

 

Nr 1 Slede 4-spann     Live Susanna Fuglesteg                    Tid: 00:40:23   Klubbmester

NO32087/12 Vasetmutten’s Gåtefulle Sakira

NO40999/11 Vasetmutten’s Fabelaktige Perma

NO48835/09 NTCH Vasetmutten’s Driftige Hanna Anana

19447/08 Kotzina’s Highland Nova

 

Nr 1 Nordisk 2-span   Anette Kvale Rye                              Tid: 01:03:15   Klubbmester

NO34612/13 Vasetmutten’s Knaseknæsje Storm

NO40997/11 Vasetmutten’s Fabelaktige Embla

 

Nr 1 Nordisk 1-spann Åsmund Ekroll                                  Tid: 01:14:26   Klubbmester

Vekt pulk 35kg                       NO46956/13 Terra Polar’s Cippus Siku

 

Åsmund Ekroll kom 4,5 minutt for sent til start, så tiden han egentlig brukte var 01:09:56

 

Nr 2 Nordisk 1-spann             Ståle Bergom                                    Tid: 01:21:15

Vekt pulk 35kg                        NO48887/14 Terra Polar’s Extreme Rugg

 

Snørekjøreløp lørdag 30. januar 2016 Merket 10km

 

Plass

Navn

Klasse

Tid

1

Rune Andersen

1-spann

00:59:50

2

Tove Kristin Øren

1-spann

01:02:51

3

Daniel Hjelseth

1-spann

01:08:13

4

Vibeke Lothe

1-spann

01:10:38

5

Kristoffer Haug

1-spann

01:20:19

6

Eli-Veronika Skram

1-spann

01:26:12

7

Hans-Kristian Skram

1-spann

01:27:35

 

 

 

 

1

Rune Eidissen

2-spann

00:56:03

 

 

 

 

1

Camilla H. Bratsberg

Gjesteklasse 2-spann

01:11:14

 

 

 

 

 

 

Snørekjøring søndag 31. januar 2016 Merket 10km

 

Navn

Klasse

Tid

Åsmund Ekroll

1-spann

00:52:47

Daniel Hjelseth

1-spann

01:07:43

Vibeke Lothe

1-spann

01:08:17

 

 

 

Hans Trygve Ulseth

2-spann

00:41:50

Anita Skagen

2-spann

00:45:20

Rune Eidissen

2-spann

01:06:23

 

 

 

Camilla H. Bratsberg

Gjesteklasse 2-spann

01:20:29